KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Carborundumetsning 14655418

nr 1465 5418

Yannick Ballif

(1927-2009), Frankrike

Carborundumetsning, Signerad, numrerad och daterad -74. Bildmått: 38x28cm, yttermått inklusive ram: 45x36cm

Yannick Ballif, fransk konstnär född 1927, död 2009.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 maj 2022
kl 20:46:04

2/5 17:57:55 1      Vinnande bud

Yannick Ballif

Läs mer om Yannick Ballif